Jaké běžecké profily byste měli sledovat na Instagramu?

1) Michele King Gonzalez @nycrunningmama

Instagram Michele Gonzalez je plný fotek z Ironmanů, půlmaratonů, maratonů a dalších závodů. Michele je veteránkou Armády Spojených států. Během její služby strávila šest let na misi v Iráku, kde objevila svou zálibu v běhání.

2) Sage Canadey @sagecanaday

Sage Canadey je horský ultramaratonec žijící v Americkém městě Boulder. Boulder se nachází ve státě Colorado, což je mimořádně krásné prostředí s různými terény a ekosystémy. To, co činí jeho profil zajímavým, jsou malebné snímky, které fotí a sdílí při jeho výbězích krajinou státu Colorado. Často také publikuje obrázky svého jídla a jiných tipů týkajících se stravy.

3) Roxie The Aussie @roxietheaussie

Roxie je Australský ovčák, který je služebním psem veteránky Desiree Rincon. Aussie a Desiree prožívajíveškeré běžecké závody a s nimi spojené zážitky spolu. Aussie způsobí poprask kamkoliv přijde. Začněte sledovat její profil, určitě to bude zajímavé rozptýlení od běžných fotek. :-)

4) Josh Campbell @joshcampbellphoto

Josh Campbell je profesionální fotograf z Bostonu, který se specializuje na zobrazování aktivního životního stylu. Na svůj profil dává hodně úžasných fotografií od profesionálních sportovců každodenním běžcům a nejen jim. Ačkoliv nefotí jen běžce, jsme si jisti, že vás tento profil zaujme a možná i motivuje k dalším sportům.

5) @hodinkysport

Pokud sháníte sportovní hodinky, které vám pomohou posouvat vaše výkony a limity, navštivte instagramový profil @hodinkysport. Profil je plný fotek hodinek z různých míst, tudíž mezi ostatními fotkami nepůsobí monotónně. Především si zde snadno prohlídnete design hodinek, protože fotky jsou opravdu kvalitní. Sledujte, nebudete zklamaní! :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *