7 běžeckých tipů

  1. Běhejte pravidelně

Pravidelnost tréninku je klíčem k úspěchu. Pravidelný běh pomáhá vašemu tělu zlepšit schopnost pálit tuk, což je spojené s dalšími bio mechanismy. Trénujete tím také svou mysl překonávat výzvy, ať už jsou fyzické nebo duševní.

2. Investujte do komfortu

Pořiďte si kvalitní obuv, ponožky, tričko a také sporttester. Holky, vy nezapomeňte na kvalitní sportovní podprsenku. Jednoduše si dopřejte komfort, abyste se při tréninku ničím nemuseli stresovat. Budete se cítit lépe a hlavně nebudete muset přemýšlet, kdy se vám zase na patě udělá ten otravný puchýř.78141

3. Méně vrstev

Vždy se oblékejte tak, jako by venku bylo o 10 nebo 15 stupňů více. Jakmile se dostanete ven a začnete se hýbat, tak se zahřejete a budete rádi, že jste tak málo oblečení.

4. Zůstaňte pozitivní

Běh dokončujte šťastní a silní. Nemyslete na to, že jste vyčerpaní. Pozitivní myšlení se vám časem vrátí a pomůže snížit rizika zranění.

5. Trénujte chytře

Pokud se chcete stát silnější, musíte dát vašemu tělu prostor pro regeneraci. Namíchejte si lehké dny s těžkými, tak abyste vytvořili správnou kombinaci pro regeneraci těla.

6. Pijte kávu

Je vědecky dokázáno, že šálek kávy před během pomáhá pálit kalorie mnohem efektivněji. Proto se nebojte před každým tréninkem pít kávu!

7. Mluvte o běhu s ostatními

Sdělujte kamarádům cíle, kterých chcete dosáhnout. Sdílejte je na Facebooku, Twitteru, instagramu a porovnávejte s nimi výsledky. Nebo si vytvořte výzvu :)

Se sporttesterem nebo běžeckými hodinkami budou vaše cíle a výsledky ještě přehlednější.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *